Посада: лікар-кардіолог, лікар-терапевт, кандидатка медичних наук.

Спеціалізація: терапія, кардіологія, терапія.

Освіта: Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (2005-2011 рр.), лікувальна справа.

Стаж: 11 років.

Досягнення:

Має 78 публікацій у профільних виданнях, у тому  числі 7 статей та тез у виданнях, які входять до баз даних Scopus та Web ot science, вивчала проблему  поєднаної патології ішемічної хвороби серця та хронічного обструктивного  захворювання легень.

Брала участь у  Європейському аритмологічному конгресі EHRA-2018  (постерна доповідь) та  у Європейському кардіологічному конгресі ESC -2019 як слухачка.

У 2021-2022 рр. мала усні доповіді на Національному конгресі кардіологів  України, в 2021- доповідь на конференції Асоціації аритмологів України.

Досвід роботи: 2011-2013 рр. – інтернатура з напряму “Терапія”.

2013-2016 рр. – лікар-терапевт приймального відділення МКЛ №1 м.Вінниці.

З  2015 і донині – асистентка кафедри пропедевтики внутрішньої медицини  Вінницького національного медичного університету.

У 2014-2016 рр. – лікар-терапевт МЦ “Моє здоров’я”.

З  2016р. – лікар-кардіолог у відділенні для хворих на інфаркт міокарда  Вінницького регіонального центру серцево-судинної патології.

Захворювання, які лікує: різні патології серцево-судинної системи, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, стенокардія, вади клапанів серця, кальцинуюча хвороба серця, кардіоміопатії, надає кваліфіковану допомогу пацієнтам після перенесеного інфаркту міокарда, аортокоронарного шунтування, протезування клапанів.

Процедури, які виконує: проведення та інтерпретація електрокардіографії (ЕКГ), проведення та інтерпретація добового моніторування ЕКГ та артеріального тиску.

Вартість послуг лікаря: відповідно до прайсу.