Захворювання органів дихання залишаються однією з поширених проблем, пов’язаних зі здоров’ям дорослих людей в усьому світі. Хронічні обструктивні захворювання людей знижують якість життя та можуть призводити до загибелі, тому пацієнтам з діагнозом ХОЗЛ, бронхіальною астмою або підозрою на них, важливо вчасно проводити діагностику. Комп’ютерна спірографія (спірометрія) – це простий, доступний, ефективний і безболісний метод обстеження, який дозволяє оцінити вентиляційну функцію легень, визначити об’єм повітря, яке проходить через них.

За допомогою даних, отриманих від проведення спірографії, лікар може встановити тип порушення, на яке страждає пацієнт. Наприклад, обструкція чи рестрикція.

  • Після перенесеного коронавірусу для оцінювання стану легень у постковідному періоді.
  • При діагностованій бронхіальній астмі.
  • При діагностованому хронічному обструктивному захворюванні легень;
  • При наявності довготривалого кашлю;
  • При появі задишки і болю у грудній клітині;
  • При легеневій недостатності;
  • Під час проходження профілактичного медичного огляду спортсменами, працівниками шкідливих виробництв, силових структур, військових формувань.    
Потрібна консультація?
Дякуємо за звернення! Очікуйте на дзвінок спеціаліста.
Помилка! Будь ласка, заповніть всі поля.

Цей вид функціональної діагностики передбачає певну підготовку, тож важливо спочатку записатись на консультацію до вузького спеціаліста (пульмонолога, кардіолога). Комп’ютерна спірографія може тривати близько 30 хвилин і є малоінвазивною, тобто не травматичною для пацієнта процедурою.

У медичному центрі «Кардіомед плюс» можна отримати повний комплекс медичних послуг: пройти обстеження, отримати роз’яснення та рекомендації лікаря. Дані комп’ютерної спірографії зберігатимуться у базі даних, що дозволятиме відстежувати динаміку і коригувати призначення.