ТРЕДМІЛ-ТЕСТ (навантажувальні проби) У ВІННИЦІ

Зараз пацієнти часто скаржаться на болі в ділянці серця і звертаються за допомогою до сімейного лікаря чи лікаря-кардіолога. Буває таке, що лікар записує звичайну ЕКГ і не знаходить патології. Трапляється, що в стані спокою нас нічого не турбує, і запис ЕКГ показує норму.

 Тредміл-тест (навантажувальний ЕКГ-тест, навантажувальні проби) — це дослідження стану серцево-судинної системи з досягненням субмаксимального або максимального навантаження під контролем ЕКГ і рівня артеріального тиску. Це поширений і доступний метод діагностики та обстеження хворих із серцево-судинними захворюваннями.

Потрібна консультація?
Дякуємо за звернення! Очікуйте на дзвінок спеціаліста.
Помилка! Будь ласка, заповніть всі поля.

 Кoму показаний тредміл-тест:
  ⠀

  • спортсменам;
  • пацієнтам після 40 років, які працюють у сферах з фізичним навантаженням (водії громадського транспорту, пілоти, льотчики, машиністи);
  • чоловікам після 40 років і жінкам після 50 років, які мають в анамнезі два і більше фактори ризику серцевої патології: цукровий діабет, артеріальну гіпертонію, наявність раптової серцевої смертності у найближчих родичів до 60 років, підвищення рівня холестерину в крові і супутні порушення ліпідного обміну, ожиріння, куріння;
  • за необхідності — пацієнтам після 40 років перед плановим оперативним втручанням у напрямах гінекології, загальної хірургії, урології, онкології та інших хірургічних профілів.

Як підготуватися до тредміл-тесту

Щоб отримати достовірні результати, необхідно правильно підготуватися до тредміл-тесту:

  • у день тестування — не курити й не пити каву та міцний чай;
  • за 12 годин до тесту — утриматися від активної фізичної діяльності;
  • за два дні до проби — скасувати вживання ліків;
  • за 3-4 години перед дослідженням — останній прийом їжі.

До проходження тредміл-тесту (Вінниця) пацієнт має пройти у стані спокою ЕКГ та УЗД серця. Якщо потрібно повторити обстеження, пробу проводять не раніше, ніж через дві години. Заключення тредміл-тесту кардіолог видає одразу на руки.
  ⠀
  Обстеження триває від 15 до 60 хв.


  Медичний центр КАРДІОМЕД ПЛЮС має кабінет із необхідним обладнанням та компетентних фахівців функціональної діагностики.
  ⠀