Про необхідність контролю за насиченістю крові киснем (сатурацію) ви, напевне, вперше замислились під час пандемії covid-19. Насправді ж цей показник вказує на стан здоров’я не лише легень, але і серця, тому важливо періодично звертати на нього увагу. Дані, отримані від пульсоксиметра (приладу для проведення діагностики), можуть зафіксувати захворювання раніше, ніж людина відчує певну симптоматику.

Якщо ваше місце проживання — Вінниця, і вас цікавить ціна на послугу “пульсоксиметрія”, тоді зверніться до центру “Кардіомед плюс”. Це не лікарня, а приватний медичний заклад, який пропонує пульсоксиметрію у Вінниці і гарантує якісну професійну допомогу.

Норма сатурації для здорової людини становить 94-98%. Під час проведення певних видів терапії може сягати 99-100%. Утім, у домашніх умовах пульсоксиметрія здатна інколи налякати. Показник інколи знижується у відповідь на втому, стан після сильних фізичних навантажень або нещодавно перенесеної хвороби. На точність вимірювання впливає якість самого приладу, особливості нігтьових пластин (покриття гель-лаком), грибкові захворювання нігтів.

Потрібна консультація?
Дякуємо за звернення! Очікуйте на дзвінок спеціаліста.
Помилка! Будь ласка, заповніть всі поля.
  • Для діагностики органів системи дихання.
  • У складі комплексного обстеження серцево-судинної системи.
  • Для контролю у динаміці пацієнтів з хронічними обструктивними захворюваннями легень (ХОЗЛ) і бронхіальною астмою.
  • При підозрі на пневмонію у дітей з ГРВІ.
  • При підготовці пацієнта до оперативних втручань та в післопераційному періоді.
  • При підозрі на коронавірус та у постковідному періоді.
  • Для профілактичного комплексного обстеження організму.

Отож, важливо своєчасно проходити пульсоксиметрію під контролем кваліфікованого спеціаліста.

Багатопрофільний медичний центр “Кардіомед плюс” забезпечить якісну діагностику, а команда досвідчених лікарів надасть рекомендації після обстеження.