Медичний центр «КАРДІОМЕД ПЛЮС» продовжує поповнюватись сучасним діагностичним обладнанням.

Подійне моніторування ЕКГ дозволяє реєструвати кардіограму за потребою – при появі симптомів у пацієнта або виникненні порушень серцевого ритму.

Реєстратор вагою всього 20 г, пацієнт може носити його до 1 місяця і при цьому вести звичайний спосіб життя.

Дослідження абсолютно безпечні для пацієнта, не потребують жодної підготовки чи обмеження повсякденної активності.

Подійне моніторування ЕКГ особливо цінне у випадках пароксизмальних (нападоподібних) форм аритмії (суправентрикулярних чи шлуночкових тахікардій), нестійких блокад для встановлення кардіальних причин втрати свідомості.

Монітор має функцію «попереднього запису», тобто реєструє ЕКГ під час події та за 30 секунд до її появи (до натискання пацієнтом на кнопку)

Подійне моніторування ЕКГ дозволяє виявити порушення в роботі серця, які виникають нечасто і не реєструються на звичайній ЕКГ в стані спокою чи при моніторуванні протягом доби.

Дослідження не має протипоказань, на роботу монітору не впливає мобільний телефон, смарт-годинник чи інші пристрої.У «КАРДІОМЕД ПЛЮС» пацієнт має можливість виконати подійне моніторування ЕКГ протягом 7-30 діб.

За допомогою мобільного додатку реєстратор надсилає записи ЕКГ лікарю на електронну пошту в режимі реального часу. Це дає можливість швидко оцінити зміни без потреби очікувати завершення дослідження.

Наразі у центрі працює тільки попередній запис до лікарів на консультацію за телефоном:
(097)1151935
(063)1363038